Części zamienne do suwnic jakie wybrać?

Firma posiada w ofercie wszystkie niezbędne części zamienne do suwnic. Znajdują się tu zarówno części i podzespoły mechanizmów podnoszenia oraz jazdy, jak i elementy systemu sterowania oraz aparatury elektrycznej. Oferowane przez nas komponenty do suwnic to wyłącznie oryginalne produkty znanych marek. Elementy mechanizmu podnoszenia, jak liny i haki, odpowiedzialne za bezpieczeństwo ludzi mają niezbędne atesty i poświadczenia wymagane przez Urząd Dozoru Technicznego (UDT). W naszym magazynie części zamiennych dostępne są również części do dźwignic pozostałych rodzajów, czyli wciągników oraz żurawi, takich producentów jak: Demag Cranes, KONECRANES, ABUS, SWF, KITO, PFAFF, LIFTKET, RWM i innych. Zapraszamy do zapoznania się z ich ofertą

Wysokiej klasy części zamienne do suwnic

Oferowane przez nas urządzenia dźwignicowe to produkty wysokiej klasy, dlatego powinny pracować wyłącznie na sprawdzonych komponentach. W razie potrzeby wymiany zużytej części zastosowanie oryginalnych części zamiennych do suwnic zapewni im sprawne działanie i dłuższą żywotność. Posiadamy między innymi:

  • prowadnice liny do wciągników,
  • wentylatory do silników podnoszenia i jazdy,
  • cewki magnetyczne do hamulca,
  • tarcze hamulcowe i zestawy części szybkozużywających się do hamulca.

Oferujemy również wszystkie możliwe typy sterowania do suwnic i wciągników. W zależności od potrzeb mogą Państwo wybrać kasety sterownicze wyposażone w przewód o różnej długości albo sterowanie radiowe przyciskowe lub manipulatorowe. Sterowanie radiowe umożliwia bezpieczną obsługę suwnicy w hali o dużej liczbie maszyn oraz w przypadku sterowania suwnicą podczas pracy na różnych poziomach (np. obsługa z podestu).

Zakup oryginalnych i wysokiej jakości części zamiennych do suwnic daje gwarancję długoletniej pracy urządzenia. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Zamówienia przyjmujemy i wysyłamy w trybie ciągłym. W razie wątpliwości co do wyboru odpowiedniego komponentu służymy profesjonalnym doradztwem.

Oprócz urządzeń dźwignicowych i części do nich mamy również bogaty wybór maszyn do betonu. Zapraszamy do sprawdzenia ich oferty!