Stylowe kreacje na wesele

Stylowe kreacje na wesele

Modna sukienka na wesele to najczęściej elegancka koktajlowa kreacja, która nie ma już nic wspólnego z dawnymi strojnymi sukniami balowymi. W tym krótkim tekście podpowiemy wam jak wybrać stylowe kreacje na weselny wieczór.

Dobrana do nas

Stylowe kreacje, jeśli mają spełniać swoją funkcję powinny być dobrane zarówno do naszego typu urody, figury, jak i wieku. Należy też uwzględnić pewne względy obyczajowe, które obowiązują w danej społeczności. Stylowe kreacje od projektantów Warszawa nie mogą być zbyt krzykliwe, zbyt krótkie, a stonowane i eleganckie. Przede wszystkim musimy zwrócić uwagę na mocne i słabsze strony naszej sylwetki. Kiedy zależy nam na zamaskowaniu bioder, to najrozsądniej będzie wybrać sukienki, które dopasowane są od biustu do talii, a potem rozszerzają się ku dołowi w kształt litery A.

Z kolei szersze ramiona korzystnie wyglądają w sukienkach bez ramiączek, a jeśli pod biustonoszem umieścimy pas, to nogi będą wydawać się optycznie dłuższe, a talia węższa. Ostatecznie te panie, które chcą ukryć nadprogramowe kilogramy na brzuchu, powinny wybierać sukienki w empirowym fasonie.

Kreacja ciążowa

Zdarza się, że przyjdzie nam wybrać się na wesele, będąc jednocześnie w mocno zaawansowanej ciąży. W takim przypadku priorytet jest jeden. Sukienka musi być wygodna i nie może uciskać brzucha.

Jeżeli ten nie jest jeszcze bardzo widoczny, to dobrze będzie wyglądać sukienka odcięta pod biustem i swobodnie spływająca w dół. Na wszelki wypadek warto jednak wybrać luźniejszą kreację. Zwłaszcza kiedy sukienkę kupujemy na tygodni przed weselem.