Statuetki jako prestiżowe wyróżnienie

Statuetki jako prestiżowe wyróżnienie

Dyplom, list gratulacyjny, pieniężna premia – to popularne sposoby na wyrażenie uznania. Formą, która zyskuje coraz większą popularność wśród tych, którzy chcą kogoś wyróżnić w szczególny sposób jest statuetka. Statuetka jest wyróżnieniem wyjątkowym: od zawsze statuetka jest synonimem prestiżu, przyjęło się, że otrzymują ją tylko najlepsi. Wręczając statuetkę warto zadbać o to, aby była ona oryginalna. Dobrym pomysłem w takiej sytuacji są statuetki na zamówienie.

Jakie statuetki można zamówić?

Statuetki na zamówienie mogą być naprawdę wyjątkowym wyróżnieniem. Producent statuetek proponuje klientom wykonanie statuetek według indywidualnego projektu. Gwarancją, że będą one wyróżniać się wyjątkowym dizajnem jest fakt, iż producent statuetek powierza wykonanie projektu cieszącym się uznaniem artystom. Do tego producent statuetek może wykonać statuetki wykorzystując bardzo różne materiały. Istnieje możliwość wykonania statuetki okolicznościowe z metalu, drewna, szkła. Statuetki okolicznościowe mogą zostać wykonane także z kamieni naturalnych, na przykład z marmuru. Sporej liczbie klientów do gustu przypadają statuetki okolicznościowe, które wykonane zostały z kilku różnych materiałów.

Jaką formę mogą mieć statuetki?

Forma statuetki na zamówienie może być bardzo różna: dwuwymiarowa lub przestrzenna. Chętnie klienci zamawiają statuetka z grawerem. Statuetka z grawerem sprawdza się przy wielu okazjach. Statuetka z grawerem to bardzo osobiste wyróżnienie.

O statuetkach możecie przeczytać również w naszym wcześniejszym artykule.