Równiarki samobieżne

Do uformowania dróg, lotnisk i poboczy wykorzystuje się maszyny budowlane – w tym równiarki drogowe. Równiarki samojezdne usuwają też starą nawierzchnię. Te z naszej oferty mają zaawansowaną technologię i mogą być używane przez wiele lat. Cechują się optymalną wydajnością i odpowiadają na zapotrzebowania współpracujących z nami klientów oraz przedsiębiorstw.

Co wyróżnia nasze równiarki drogowe?

Równiarki drogowe firmy Caterpillar to między innymi:

  • możliwość sterowania maszyną za pomocą kierownicy lub joysticka,
  • niskie koszty eksploatacji,
  • klimatyzacja w kabinie,
  • szereg systemów zapewniających bezpieczeństwo i komfort operatora,
  • wydłużenie żywotności maszyny.

Oferujemy równiarki drogowe nowe i używane – zarówno na sprzedaż, jak i na wynajem. Ten drugi wariant może być szczególnie przydatny przy okolicznościowych projektach i jednorazowych przebudowach. Równiarka drogowa na wynajem jest maszyną w 100% sprawną. Firmy z szeroko rozumianej branży budowlanej korzystają z wynajmu chętnie i często.

Jako profesjonalna i doświadczona firma, staramy się, aby wszystkie oczekiwania klienta zostały zaspokojone. Cieszymy się pozytywną opinią i do każdej sytuacji podchodzimy indywidualnie. Oferujemy fachowe doradztwo i pomoc w dopasowaniu najlepszej maszyny do charakteru wykonywanych prac budowlanych.

W naszej ofercie znajdują się też inne maszyny i sprzęty np. ładowarki teleskopowe i minikoparki Cat. Wszystkie słyną z wysokiej wydajności i sprawnego wykonania zadania.