Podłoga z orzecha – czym się charakteryzuje?

Dwuwarstwowa podłoga orzech z kolekcji FertigDeska ma taką samą konstrukcję jak FertigParkiet, dzięki czemu stanowi świetny wybór dla osób, które mają ogrzewanie podłogowe. Na powierzchni deski Orzech Premium można zauważyć dowolny przebieg słojów, a także sęki, które występują co jakiś czas. Podłogi drewniane tego typu mają głęboki, niestandardowy odcień orzecha, dlatego też podkreślają one charakter reprezentacyjnych wnętrz.

Wysokiej klasy podłoga z orzecha

FertigDeska Orzech Premium to podłoga, która sprosta oczekiwaniom wielu klientów. Producent oferuje różne typy deski Orzech Premium. W zależności od oczekiwań może ona:

  • mieć 6 milimetrową lub 3,6 milimetrową warstwę wierzchnią,
  • być zabezpieczona 4 warstwami olejowosku lub 8 warstwami lakieru,
  • mieć różne wymiary. Deska Orzech Premium ma 140 lub 150 milimetrów szerokości, a także od 700 do 1500 mm długości – jest zatem w czym wybierać!

Podłoga Orzech Premium może być ułożona według kilku wzorów. Klienci mogą między innymi zdecydować się na wzór standardowy, jak i cegiełki oraz cegiełki ukośnej.

Polecamy także obejrzeć promowane przez nas parkiety drewniane – są one nie tylko eleganckie, ale i ponadczasowe. Dzięki temu ma się pewność, że nie wyjdą z mody nawet na przestrzeni wielu lat.