Modna sukienka weselna

Modna sukienka weselna

Świat mody oferuje nam modne i stylowe kreacje na wesele, które różnią się wzorami, długością i oczywiście stylem. Którą z nich wybrać, żeby wyglądać dobrze?

Kolor i długość

Najbardziej modne i stylowe kreacje na wesele produkowane są oczywiście w bieli, ale to suknie i kolor zarezerwowany dla panny młodej. Współczesne modne kreacje utrzymane są w kolorach typu lilia lub fiolet. Z bardziej odważnych barw, wykorzystuje się pomarańcz, a także kolor żółty. Utarło się też, że te najbardziej modne i stylowe kreacje muszą być sztywne i gładkie. Nic bardziej mylnego, współczesne modne kreacje występują jednakowo z udziałem geometrycznych pasków, motywów kwiatowych czy ozdobione są równomiernymi paskami.

Za nieco bardziej eleganckie uważa się dłuższe sukienki, do których idealnie pasują buty na wyższym obcasie, ale „wystąpienie na weselu” w sukience do kolan, nie zostanie źle odebrane. W takim jednak przypadku zdecydujemy się raczej na buty na płaskim obcasie lub balerinki. Z kolei pełne przepychu i strojne suknie balowe trudno współcześnie uznać za modne kreacje. Ich czas przeminął i decydując się na włożenie takiej sukni, ryzykujemy, że zostaniemy uznane za śmieszne.

Suknie dobieram do sylwetki

Wybierając suknie na wesele, powinniśmy kierować się tymi samymi zasadami, co przy wyborze codziennego stroju. Trzeba uwzględnić tylko kilka drobiazgów. Suknia nie może być zbyt krzykliwa, odkrywać wiele ciała i być zbyt krótka. Biorąc to pod uwagę, musimy następnie ocenić mocne i słabe strony naszej sylwetki.