Mieszkania dla rodziny w Dąbrówce na sprzedaż

Nickel Development oferuje nowe mieszkania dla rodziny w Dąbrówce na sprzedaż. Osiedle Księżnej Dąbrówki składa się z nowoczesnych i przestronnych apartamentów, do których wykończenia użyto wysokogatunkowych materiałów. Mieszkania czteropokojowe w Dąbrówce są dostępne w korzystnych cenach. Przyszli mieszkańcy inwestycji mogą liczyć na łatwy dostęp do komunikacji miejskiej, wygodnej infrastruktury drogowej, lokalnych szkół oraz przedszkoli, a także centrów handlowych. Wszystkie oferowane lokale są funkcjonalne, w pełni dostosowane do potrzeb klientów. Przyszli mieszkańcy mogą także zakupić mieszkanie pod klucz.

Wyjątkowa lokalizacja i liczne udogodnienia – mieszkanie pod Poznaniem

Dąbrówka pod Poznaniem jest uważana za jedną z najbardziej malowniczych miejscowości w Wielkopolsce. Oprócz atrakcyjnego sąsiedztwa w postaci zielonych terenów rekreacyjnych, nowe mieszkania w Dąbrówce posiadają szereg udogodnień, takich jak m.in.:

  • place zabaw,

  • osiedlowe miejsca parkingowe,

  • rowerownie, wózkownie,

  • komórki lokatorskie.

Nowe mieszkanie pod Poznaniem w wersji pod klucz

Mieszkanie pod klucz jest jedną z opcji wykończenia lokalu. W tym przypadku wszelkimi pracami remontowymi zajmuje się profesjonalna ekipa remontowa oraz architekt, który dostosowuje wygląd mieszkania do preferencji i potrzeb klienta.

Wielkopolski deweloper posiada także na sprzedaż mieszkanie czteropokojowe:

  • z osobną kuchnią lub aneksem kuchennym,

  • z ogrodem,

  • z tarasem lub balkonem.

Nieruchomości od Nickel Development można zakupić bez pośredników i zbędnych formalności. Przy wypełnianiu wniosku o kredyt pomóc mogą niezależni doradcy finansowi, którzy współpracują z deweloperem i posiadają wieloletnie doświadczenie.