Jaki basen wybrać do ogrodu?

Uwielbiacie spędzać czas w wodzie całą rodziną? Wybierzcie baseny ogrodowe prostokątne i przekonajcie się, jak niewiele trzeba, by poczuć radość z zabawy w wodzie. Nie będziecie już potrzeby wyjazdu nad morze czy do najbliższej pływalni, żeby popływać. Wystarczy, że umieścicie basen stelażowy prostokątny duży w altance lub na tarasie. Będziecie cieszyć się z zabawy w wodzie zaraz po wyjściu za próg domu. Nasz sklep z zabawkami ma w ofercie trwałe baseny ogrodowe stelażowe prostokątne, które będą Wam służyć niejeden sezon.

Baseny ogrodowe prostokątne — wybierz je u nas!

Zabawa w wodzie to ulubiona wakacyjna rozrywka wielu osób. Niestety baseny ogrodowe w sklepach stacjonarnych bywają nieproporcjonalnie drogie. Dlatego też zrób zakupy u nas. Mamy w ofercie prostokątne baseny stelażowe, które nie kosztują wiele, a przy tym nie zajmują wiele miejsca. Nie mają grubych ścianek, więc niemal cała przestrzeń może być przeznaczona do zabawy. Baseny ogrodowe stelażowe są również stabilne dzięki wykorzystaniu trwałego materiału PCV i metalowych antykorozyjnych konstrukcji. Dzięki usztywnianemu spodowi mogą być również ustawione na trawie. Polecamy również wybierać baseny stelażowe prostokątne w zestawie z pompą filtrująca. Dzięki nim woda będzie zawsze czysta i nie będzie potrzeby każdorazowej wymiany wody.

Jeśli obawiasz się, czy montaż prostokątnych basenów stelażowych jest zbyt skomplikowany, musimy Cię uspokoić. Do każdego zestawu dołączamy instrukcję obsługi, dzięki czemu bez problemu złożysz basen w niecałe pół godziny.

Dla młodszych dzieci polecamy również małe dmuchane baseniki z bajkowymi motywami. Przydadzą Ci się do nich również dmuchane akcesoria do basenów, które także mamy w naszym asortymencie.

Jeśli chcesz, by Twoje dziecko jeszcze chętniej spędzało latem czas na świeżym powietrzu, kup również ogrodowe zabawki.