Gdzie zrobić 18 urodziny?

Potrzebna przestronna sala na 18 urodziny w Poznaniu? Świetnie się składa! Nasz stadion posiada bowiem wiele świetnie wyposażonych sal, zatem chętnie zorganizujemy dla naszych klientów to wyjątkowe wydarzenie.

Osiemnastka Poznań w oryginalnej przestrzeni

Osiemnaste urodziny są niezwykle ważne w życiu człowieka. Stanowią niejako przepustkę do dorosłości i pożegnanie z dzieciństwem, zatem ich świętowanie jest bardzo istotne. Warto zorganizować taką imprezę w miejscu, które na długo zapadnie w pamięć – nie tylko solenizantowi, ale również wszystkim zaproszonym gościom. Nasz Stadion Poznań na pewno pomieści zorganizowaną wcześniej grupę. Mamy do dyspozycji wiele przestronnych, nowocześnie urządzonych sal, które są o krok od trybun i murawy. Takie niecodzienne otoczenie zapiera dech w piersi i z pewnością przypadnie do gustu wielu osobom – nie tylko miłośnikom piłkarskich zmagań. Nasze sale posiadają klimatyzację, jak również wszelkie niezbędne wyposażenie do tego, by móc się tam doskonale bawić! Co ważniejsze, wychodzimy również naprzeciw potrzebom naszych klientów i proponujemy im atrakcyjne ceny zorganizowania takiego przedsięwzięcia.

Impreza na stadionie – niekoniecznie sportowa!

Nasz ogromny stadion jest otwarty dla wszystkich. Potrzebujesz przestrzeni na konferencje Poznań? A może chciałbyś wynająć salę na imprezy integracyjne Poznań? Chętnie Ci w tym pomożemy!

Warto podkreślić, że stadion to nie tylko wielkie emocje związane z meczem piłkarskim. Teren stadionu jest na tyle duży, że z powodzeniem realizujemy tutaj różnego rodzaju przedsięwzięcia. Goście stadionu mogą korzystać z dedykowanych imprez muzycznych, sportowych, a także innych – cyklicznie organizowane są u nas na przykład targi roślin. Jeżeli zatem nie wiesz, jak spędzić weekendowe popołudnia, koniecznie wpadnij do nas – na stadionie zawsze dzieje się coś ciekawego!