Figurki Funko z kolekcji Rock Candy

Figurki Rock Candy to kolejna propozycja od producenta Funko. Te urocze małe figurki mierzą około 15 centymetrów wysokości i nawiązują do najpopularniejszych serii z bajek, filmów, komiksów oraz gier. Jeżeli zbierasz figurki funko POP! i masz wrażenie, że zebrałeś już wszystkie z interesującego Cię uniwersum, to Funko Rock Candy powinny Cię zainteresować!

Figurki Funko Rock Candy

Figurki Funko Rock Candy, które oferuje nasz Geek sklep Dystrykt Zero, to zupełnie inna odsłona figurek kolekcjonerskich od producenta Funko. Nie przemawiają do Ciebie figurki Funko POP! z wielkimi głowami? A może już masz wszystkie możliwe dostępne figurki z interesującego Cię uniwersum? W takim razie Rock Candy są właśnie dla Ciebie!
Funko Rock Candy wykonane są z wysokiej jakości winylu. Podobnie jak Funko POP pakowane są w estetyczne pudełka z okienkiem. Z pewnością ucieszą każdego Geeka. Ich ogromną zaletą jest to, że są w kompletnie innej stylistyce, niż Funko POP! Wiernie odwzorowują postacie z przeróżnych uniwersów. Zarówno ich cena, jak i wygląd sprawiają, że doskonale nadadzą się na prezent dla każdego Geeka.

Funko Rock Candy dla Geeka w każdym wieku!

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz figurki Funko Rock Candy z najpopularniejszy gier, filmów i komiksów. Oferujemy zarówno Rock Candy z Gry o Tron, DC Comics czy Marvela, jak i Harrego Pottera czy Disneya. Te urocze figurki nadają się także dla początkujących, najmłodszych Geeków. Figurki Funko Rock Candy ucieszą zarówno nastolatka, jak i kilkulatka, który chciałby zacząć kolekcjonować figurki, związane ze swoimi ulubionymi bajkami czy komiksami. Rock Candy to doskonała okazja, żeby zaszczepić w dziecku chęć do kolekcjonowania i zbierania wartościowych, zgodnych z jego hobby rzeczy.