Efektowna odzież robocza

Efektowna odzież robocza

Wiele firm oferuje swoim pracownikom odzież roboczą, nierzadko dopełnioną nadrukiem w postaci logo firmy. Z założenia rozwiązanie to pełni funkcję stricte praktyczną, często stanowi jednak niebanalną i wyjątkową reklamę.

Odzież robocza z logo firmy

Odzież robocza produkowana jest przede wszystkim z myślą o pracownikach fizycznych, zarówno wykonujących prace wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz. Charakter odzieży roboczej, w szczególności to, z jakiego materiału jest wykonana, zależy głównie od czynników zewnętrznych oraz pory roku. Inaczej rzecz ujmując, odzież robocza przeznaczona dla osób wykonujących prace wewnątrz budynku, np. hydraulików czy elektryków, może różnić się od odzieży, z której korzystają pracownicy budowlani lub drogowcy. Niepodważalny jest jednak fakt, że w każdym przypadku priorytetem jest wygoda, funkcjonalność oraz trwałość odzieży roboczej.

Wykonywanie prac fizycznych wymaga przede wszystkim swobody ruchów – należy to uwzględnić także w przypadku odzieży roboczej. Wiele firm wyposaża swoich pracowników w wygodne i funkcjonalne bezrękawniki, które skutecznie chronią przed chłodem, a przy tym nie krępują ruchów. Bezrękawniki są wykonywane przede wszystkim z lekkiego i ciepłego polaru.
Alternatywą dla bezrękawników są równie funkcjonalne kamizelki, które często posiadają pracownicy wykonujący prace wewnątrz budynków.

Standardowym wyposażeniem pracowników są także wygodne i komfortowe bluzy – rozpinane lub jednoczęściowe, nierzadko dopełnione nadrukiem z logo firmy.
Dopełnieniem rozwiązań stricte odzieżowych są buty robocze, odporne na czynniki zewnętrzne, stabilne i trwałe, umożliwiające wykonywanie prac w każdych warunkach.