Duże szyldy reklemowe

Trudno wyobrazić sobie restaurację czy hotel bez reklamy. Większość inwestuje w duże szyldy reklamowe, które stanowią efektywną reklamę outdoorową zlokalizowaną w miejscach o dużym natężeniu ruchu. Firma TommeRent proponuje duże szyldy reklamowe przy autostradzie A1, A2, A4 oraz przy drodze do Zakopanego, czyli popularnej Zakopiance. Atrakcyjna lokalizacja i stabilna konstrukcja, odporna na warunki atmosferyczne, sprawiają, że duży szyld to opłacalna inwestycja.

Duże szyldy reklamowe przy drodze – w nich tkwi siła marketingu

Duże szyldy reklamowe są tańszą formą reklamy niż reklama w środkach masowego przekazu, jak telewizja i radio, a mają porównywalny potencjał. Duże szyldy reklamowe na wynajem, położone przy autostradzie, codziennie mijane są przez kilkadziesiąt tysięcy osób. Klientom z całej Polski oferujemy szyldy na wynajem w różnych rozmiarach i kształtach – stojące, dwustronne i jednostronne. Stabilne konstrukcje, pochodzące od renomowanych producentów, sprawiają, że reklama jest odpowiednio zabezpieczona przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi, takimi jak deszcz, śnieg, wiatr. Wysoka trwałość zapewnia długotrwałą reklamę w strategicznej lokalizacji.

Duże szyldy reklamowe dźwignią handlu

Wykorzystując duże szyldy reklamowe na wynajem, dotrzesz do swoich klientów. Wystarczy zamieścić na nich kreatywne hasło i przyciągającą wzrok grafikę, by tablice reklamowe generowały ruch w naszym hotelu, restauracji czy sklepie. Duży szyld możesz umieścić zarówno na terenie swojej firmy, jak i niedaleko niej, by poinformować osoby podróżujące najbliższą autostradą o Twoim istnieniu. Nie zwlekaj, przekonaj się, że duże szyldy reklamowe stają się nowoczesną dźwignią handlu. Już dziś poznaj ich atuty, czyli atrakcyjną cenę i wysoką skuteczność! Zapraszamy do kontaktu zainteresowanych z całej Polski, którzy szukają tablic informacyjnych promujących ich biznes.