Chromatograf preparatywny – co to jest?

Głównym celem jaki ma chromatografia preparatywna,  jest izolowanie, oczyszczanie oraz gromadzenie związków docelowych. Aplikacje przygotowawcze są na początku wykonywane na poziomie analitycznym, a dopiero potem zostają przeskalowane. Od tego, jaka jest pożądana skala, zależą wymagania dla systemu preparatywnego. Różnią się one pod względem dostarczania eluentu, wstrzykiwania próbki, kolumny i wykrywania. Dopasowujemy systemy, aby odpowiedzieć na oczekiwania i wyzwania dotyczące zwiększenia skali chromatografii.

Chromatografy preparatywne LC – bezawaryjna praca, wysoka jakość

Chromatografy, które proponujemy to systemy LC AZURA® – najlepszy wariant dla często zmieniających się zadań separacji,  miligramów do skali kilogramów. Stwórz swój preparatywny system HPLC zgodnie z oczekiwaniami, które masz. Dzięki modułowości w konfiguracji systemów można zastosować dowolne metody preparatywnej chromatografii cieczowej.

Zastosuj dowolną preparatywną metodę chromatografii cieczowej kolumnowej i wkręć się z kolumną preparatywną HPLC, kolumną niskociśnieniową typu Flash-LC. Możliwe jest również podłączenie modułu do chromatografii przeciwprądowej.

Zaprojektuj swój preparatywny system HPLC zgodnie z własnymi potrzebami – postaw na elastyczność!

Dostępne modele

Mamy kompaktowe chromatografy preparatywne PLC marki Gilson® (modele PLC 2050, PLC 2250, PLC 2500),  chromatografy preparatywne z linii VERITY® PLC marki GILSON® (modele PLC 2050, PLC 2250, PLC 2500), które łączą w sobie opcję pracy w trybie flash i preparatywnego LC.

Wykorzystaj naszą kompleksową ofertę i zobacz też inny sprzęt laboratoryjny.